INSCHRIJVINGEN LESSEN SPORTSEIZOEN 2020-2021

Pilates level 1 : maandag 9u30 GROEP A

Lees meer

Pilates level 1 : maandag 9u30 GROEP B

Lees meer

Pilates intermediate : maandag 10u30 GROEP A

Lees meer

Pilates intermediate : maandag 10u30 GROEP B

Lees meer

Stoelgymnastiek : maandag 15u30 GROEP A

Lees meer

Stoelgymnastiek : maandag 15u30 GROEP B

Lees meer

Pilates level 1 en 2 : maandag 19u30 GROEP A

Lees meer

Pilates level 1 en 2 : maandag 19u30 GROEP B

Lees meer

Keep fit : maandag 19u00 GROEP A

Lees meer

Keep fit : maandag 19u00 GROEP B

Lees meer

Zumba open level : maandag 20u00 GROEP A

Lees meer

Zumba open level : maandag 20u00 GROEP B

Lees meer

Figuurtraining : maandag 20u30 GROEP A

Lees meer

Figuurtraining : maandag 20u30 GROEP B

Lees meer

Piloxing : Maandag 21u00 GROEP A

Lees meer

Piloxing : Maandag 21u00 GROEP B

Lees meer

Pilates level 1 : dinsdag 9u30 GROEP A

Lees meer

Pilates level 1 : dinsdag 9u30 GROEP B

Lees meer

Pilates advanced : dinsdag 10u30 GROEP A

Lees meer

Pilates advanced : dinsdag 10u30 GROEP B

Lees meer

Total body workout : dinsdag 19u00 GROEP A

Lees meer

Total body workout : dinsdag 19u00 GROEP B

Lees meer

Zumba open level : dinsdag 20u00 GROEP A

Lees meer

Zumba open level : dinsdag 20u00 GROEP B

Lees meer

Music special : woensdag 18u15 GROEP A

Lees meer

Music special : woensdag 18u15 GROEP B

Lees meer

Zumba level 1 (gold) : woensdag 19u10 GROEP A

Lees meer

Zumba level 1 (gold) : woensdag 19u10 GROEP B

Lees meer

Pop-pilates : woensdag 20u05 GROEP A

Lees meer

Pop-pilates : woensdag 20u05 GROEP B

Lees meer

Pound : woensdag 21u00 GROEP A

Lees meer

Pound : woensdag 21u00 GROEP B

Lees meer

Stoelgymnastiek : donderdag 14u00 GROEP A

Lees meer

Stoelgymnastiek : donderdag 14u00 GROEP B

Lees meer

Keep fit : donderdag 19u00 GROEP A

Lees meer

Keep fit : donderdag 19u00 GROEP B

Lees meer

Energetics : donderdag 20u15 GROEP A

Lees meer

Energetics : donderdag 20u15 GROEP B

Lees meer

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x